top of page
Gidea nõuanderühma võtmeisikud, visioon ja missioon

Meie tiim

VISIOON ja VÄÄRTUSED

Nimi Gidea on tuletatud kahest inglisekeelsest sõnast:

Great (suurepärane) ja Idea (idee).

Meie visioon on luua kaasaegne vastavusvaldkonna kultuur, pakkudes klientidele jätkusuutlikke lahendusi.

 

Gidea Advisory fookuses on alati olnud täislahenduste pakkumine nõudlikule  fintech-ettevõttele, elkõige Eesti turul krüptovara teenuseid osutavatele või muude tegevuslubadega seotud äriühingute juriidiline ja vastavusvaldkonnaga seotud teenindamine.

Oleme veendunud, et konkurentsieelist sooviv kaasaegne ettevõte peab oma tegevuses järgima ESG printsiipe. 

Edukalt juurutatud keskkonna-, sotsiaalsete ja juhtimise standardite kogum aitab luua pikaajalist väärtust ja maandab riske, tagades seeläbi firma konkurentsieelise.

MISSIOON

Gidea Advisory on kaasaegne konsultatsioonifirma, kelle missiooniks on olla  parim  usaldusväärne partner oma klientidele.

 

Universaalsed vastavuslahendused ei saa olla kõigile sobivad ning seepärast pakub meie meeskond kliendile täishaldust ja õigusliku tuge, mis vastab konkreetse ettevõtte isikustatud vajadustele.

Aitame oma klientidel jätkusuutlikkust igakülgselt arendada. Pakume laiaulatuslikku vastavusalast nõustamist ning toetame jätkusuutlikkuse alustamisel, kui ka arendustegevuses.

Miks valida enda ettevõtte jätkusuutlikkuse partneriks Gidea Advisory?

 

Sest me oleme oma ala eksperdid, kellel on aastatepikkune kogemus virtuaalvääringu teenuse pakkujate compliance valdkonnas.

 

Gidea Advisory fookus on väikese ja keskmise suurusega ettevõtetel.

Spetsialiseerume kohandatud lahendustele, mis sobivad just sinu ettevõttele​.

Tegevjuht Pavel Kotkin

Pavel Kotkin

Asutaja ja tegevjuht

Mag. iuris õigusteaduses ja sisekaitse õiguses. Pikaajaline töökogemus korporatiivteenuste valdkonnas välisklientid eteenindamisel. 

15-aastane kõrgetasemeline juhtimiskogemus erinevates riigiasutustes.

AoEC UK sertifitseeritud Coach Practitioner ja Green Leadership rakendaja. LGCA ja AGRC sertifitseeritud rahapesu tõkestamise professionaal.

 Vastavusnõustaja Grete Aron

Grete Aron

Vastavus- ja ESG nõustaja

Grete alustas oma karjääri lennundusäris, kus ta juhendas aastaid enam kui 30-liikmelist meeskonda.
Gretel on panganduses töötamise kogemus, kus tema igapäevaste tööülesannete hulka kuulus tihe koostöö vastavus meeskonnaga.
Alates 2021. aasta sügisest on Grete keskendunud rahapesu ja terrorismi vastase võitluse regulatsiooni rakendamisele. Grete omab LGCA rahapesu tõkestamise sertifikaati. 

Vastavusnõustaja Taavi Eplik

Taavi Eplik

Vastavusvaldkonna

ekspert

Taavi on kogu oma karjääri jooksul töötanud mitmes Eesti pangas ning tegelenud peamiselt sise ja välispettuste, huvide konflikti, taustakontrolli, EDD/KYB/KYC teemadega kogu 3 kaitseliini ulatuses .

Taavil on laialdased praktilised kogemused vastavusprotseduuride ja reeglite koostamisel ja igapäevasel rakendamisel.

bottom of page