top of page

Koos Gidea Advisory'ga jätkusuutlikumaks ettevõtteks

jätkusuutlikkus ja kestlikkus

ESG, mis tähistab keskkonna-, sotsiaalsete ja juhtimisstandardite kogumit (inglise keeles environmental, social, governance), hõlmab ettevõtte tegevuse hindamiseks standardeid, mida investorid kasutavad potentsiaalsete investeeringute tegemiseks. Nende abil hinnatakse ettevõtte jätkusuutlikkust, sotsiaalset mõju ja juhtimise tavasid ning seda, kui tõhusalt ettevõte haldab riske ja kasutab ära võimalusi, et luua oma ärile pikaajalist väärtust .


Võib öelda, et tänapäeva ärimaailmas on huvigrupid, kuhu kuuluvad investorid, äripartnerid, kliendid, töötajad ja riiklikud institutsioonid, huvitatud ettevõtte puhul palju enamast kui lihtsalt finantsteabest ja -aruannetest.

Nad ootavad ettevõtetelt läbipaistvust ja vastutust oma keskkonna- ja sotsiaalsete mõjude osas ning eeldavad, et firmad võtavad kasutusele parimad jätkusuutlikke ärijuhtimise praktikaid. Selline lähenemine ei aita mitte ainult täita regulatiivseid nõudeid, vaid võib tugevdada ka ettevõtte mainet ja usaldusväärsust, suurendades seeläbi klientide ja partnerite lojaalsust.


ESG põhimõtete integreerimine äristrateegiasse ei tohiks olla pelgalt dokument või kodulehele lisatav kleebis. See peab olema ettevõtte tegutsemise strateegilise raamistikuga sügavalt põimunud. Selline integratsioon võib avada uusi ärivõimalusi, aidata paremini hallata riske ja mainet ning lõppkokkuvõttes suurendada ettevõtte konkurentsivõimet. Lisaks võib tugevalt integreeritud ESG strateegia meelitada ligi investoreid, kes otsivad pikaajalist stabiilsust ja vastutustundlikku investeerimist.


Gidea Advisory omab pikaajalist kogemust vastavusteenuste (compliance) ja ESG valdkonnas. Meie meeskond koosneb oma ala ekspertidest, kes on aidanud paljusid ettevõtteid viia vastavusse Eesti seadusandlusega. Me usume, et iga compliance ja ESG teekond on unikaalne.


Seetõttu ei paku me ühtset kestlikkusteenuse paketti. Läheneme igale kliendile individuaalselt, selgitades välja nende vajadused, ootused ja võimalused, ning kohandame tööprotsessi vastavalt konkreetse kliendi vajadustele. Oleme välja töötanud ja pakume individuaalseid lahendusi, mis sobivad täpselt ühe ettevõtte vajadustele.


Oleme täielikult pühendunud väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele ning omame pikaajalist kogemust krüpto- ja start-up ettevõtetega. Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks võib ESG strateegia rakendamine olla eriti kriitiline, sest see võimaldab neil eristuda suurematest konkurentidest ja positsioneerida end vastutustundliku ja jätkusuutliku turuosalisena.


Meie eesmärk on aidata ettevõtetel olla vastavuses regulatiivsete nõuetega ja luua pikaajalist edu tagavat väärtust.


Võtke meiega ühendust, et saaksime luua just teile sobiva lahenduse ja üheskoos muuta teie ettevõte tulevikukindlaks.


Koostöös suudame tugevdada teie ettevõtte vastupidavust ja konkurentsivõimet muutuvas ärikeskkonnas, aidates teil saavutada jätkusuutlikku kasvu ja edukust.

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page